Projekt EAT YOUR PREJUDICES

EAT YOUR PREJUDICES

Dvouletý projekt EAT your prejudices má své vlastní webové stránky. Podívejte se na naši práci v průběhu dvou let.

Partnerský projekt mezi školami Střední škola gastronomie a služeb v Liberci (CZ) a Zespół szkół Przyrodniczo-Usługowych w Jeleniej Górze (PL) se zaměřuje na rozvoj dovedností, zvyšování znalostí a práci s postoji žáků z ČR a PL skrze neformální vzdělávání a společné lokální aktivity. Cílem projektu je dlouhodobá spolupráce mezi školami podobného zaměření a zvýšení kvality vzdělávání, což by mělo vést ke zvýšení konkurenceschopnosti žáků na trhu práce. Tematicky se projekt zaměřuje na stereotypy a předsudky mezi Čechy a Poláky, a to se zvláštním zřetelem na jídlo.

Společnou aktivitou, kterou budou žáci rozvíjet, je Gastroden, tedy přehlídka práce žáků ve službách, čímž chceme popularizovat tyto obory. Výsledkem projektu bude interaktivní webová stránka, video a krátká publikace. Účastníci získají specifické dovednosti projektového managementu, abychom dosáhli dalšího rozvoje projektu v budoucnu.

Čas realizace projektu

Trvání projektu je od 1. 8. 2013 až do 31. 7. 2015. Projekt se bude realizovat v České republice i v Polsku.

Více informací na jimepredsudky