Ministryně

Návštěva ministryně školství

Pracoviště Centrum připravilo za plného provozu restaurace pracovní oběd pro ministryni školství Kateřinu Valachovou a její doprovod v čele s ministrem pro lidská práva, rovné příležitosti a legislativu Jiřím Diensbierem při návštěvě Libereckého kraje dne 7. 9. 2016.

Vzornou obsluhu tabule pro 12 osob zajišťovaly žákyně 3. ročníku Barbora Danitová a Kateřina Janovičová pod vedením učitelky odborného výcviku Martiny Vlčkové.

Žáci 3. ročníku oboru Kuchař pod vedením učitelů odborného výcviku Romana Stehlíka a Martiny Suchomelové připravili velmi chutné menu .

Pochvala patří celému kolektivu za zvládnutí gastronomické akce za plného provozu školní restaurace.