2024 - Florbal

Náš školní florbalový tým dívek letos reprezentoval školu na okresním a krajském kole turnaje středních škol. Obě kola se jim podařilo s převahou zvítězit a postoupily tak do dalšího kola v Hostinném, kde bojovaly o postup na kolo republikové s nejlepšími týmem středočeského a královéhradeckého kraje. Z posledního turnaje si sice odvezly třetí, čili nepostupové místo, ale také cenné zkušenosti do dalších let.

Školu reprezentovala tato děvčata: Valentina Kopecká, Petra Hana Vávro, Pavla Kolínová, Kateřina Hubečková, Natálie Kristlová a Natálie Papežová z GS2, Šárka Čížová z HT2, Adéla Šofrová z KČ2B, Adéla Ryšavá z GS1, Jana Dřevínková z H1 a Dorota Žličařová, Sofie Librová a Adéla Čechová z KS1. Děkujeme a těšíme se na další spolupráci příští rok.