ForBeauty

Dne 24. 3. 2023 se 3. ročník žáků oboru kadeřník s třídní učitelkou paní Bc. Radkou Hradeckou zúčastnil exkurze kadeřnicko – kosmetického veletrhu v Praze Letňanech.

Žáky mimo nabídky kadeřnického sortimentu zaujalo vystavované vybavení pro kadeřnické salóny a vystoupení žáků SOU kadeřnické z Prahy pod názvem „Účesy v rytmu tance“.

Vyslechli si rozhovor špičkové kadeřnice Petry Měchurové s Mgr. Janem Cigánikem ředitelem SOU kadeřnické o zajímavostech oboru kadeřník a o profesi kadeřníka.

Některé žákyně využily bezplatné nabídky vyšetření pokožky hlavy trichologickou mikrokamerou s následnou odbornou konzultací.

Naši budoucí kadeřnici odjížděli nejen se zakoupenými výrobky vlasové kosmetiky, ale také s novými informacemi ze světa oboru kadeřník.