Střední škola gastronomie a služeb, Liberec Dvorská 447/29, příspěvková organizace

Plán na měsíc

 

 

Den

Hodina

Místo

Předmět

2. 4.

 

Centrum

Porada UOV-gastro

3. – 5. 4.

 

 

Praktická část MZ – třída KG4. (gastronomie)

4. 4.

 

Praha

Školení WELLA – kadeřnice

4. 4.

 

Liberec

Fotbalová turnaj – výběr žáků

5. 4.

 

 

Uzavření docházky za 3. čtvrtletí

5. 4.

12.30

Kancelář ředitele

Porada vedení

6. 4.

 

 

Školení MATRIX – UOV kadeřnice

9. 4.

 

Liberec

IQLANDIA – třída KG1.

10. 4.

 

 

Společná část MZ – písemná práce ČJL

10. 4.

 

Praha

Exkurze třídy HT1.

10. – 11. 4.

 

 

Baristický kurz – výběr žáků

11. 4.

 

 

Společná část MZ – písemná práce cizí jazyk

11. 4.

do 10.00

 

Uzavření klasifikace za 3. čtvrtletí

11. 4.

 

Praha

Kurz výroby zmrzliny – třída OC3. (cukráři)

11. 4.

 

Lysá nad Labem

AVANTGARDA 2019 – oděvní soutěž –

12. 4.

 

 

Jednotné přijímací zkoušky – 1. termín

12. 4.

 

Jablonec n. Nisou

ARTEP – výrobní družstvo – exkurze třídy OC2. (krejčí)

12. – 15. 4.

 

 

Praktická část MZ – třída KG4. (kosmetičky)

13. 4.

 

 

Školení MATRIX – UOV kadeřnice

15. 4.

 

 

Jednotné přijímací zkoušky – 2. termín

15. 4.

14.00

15.00

B4

Centrum

3. pedagogická rada – studijní obory
                          - učební obory

15. 4.

 

Liberec

IQLANDIA – třída KČ2B

16. 4.

 

Koloseum Liberec

Projekt Planeta Země 3000 – Kolumbie – třída HT2.

16. 4.

15.30
16.00
16.30

Pavilon A
Br

Schůze výboru SRPŠ
Schůze důvěrníků
Třídní schůzky – dle rozpisu

16. + 17. 4.

 

 

Praktická část MZ – třída NS2.

17. 4.

 

Hradec Králové

Salon republiky – exkurze – třída HT3.

17. 4.

 

Hamr u Litvínova

Soutěž oboru kadeřník

18. 4.

 

 

Velikonoční prázdniny – žáci

19. 4.

 

 

Velký pátek – den pracovního klidu

21. 4.

 

 

Neděle velikonoční – Boží hod velikonoční

22. 4.

 

 

Pondělí velikonoční

23. 4.

 

 

Uzavření docházky – maturitní obory

23. – 24. 4.

 

 

Praktická část MZ – třída KG4. (gastronomie)

23. – 26. 4.

 

 

Praktická část MZ – třída HT4.

24. 4.

do 10.00

 

Uzavření klasifikace – maturitní ročníky

25. 4.

 

 

4. pedagogická rada – maturitní ročníky

25. 4.

 

Praha

Kurz výroby zmrzliny – třída OC3. (cukráři)

26. 4.

 

 

Vyhodnocení PMZ – NS2. a KG4. (kosmetičky)

26. 4.

12.30

Kancelář ředitele

Porada vedení

29. 4.

 

 

Vyhodnocení PMZ – KG4. (gastronomie)

30. 4.

 

 

Školení FATIMA MATRIX – třídy H1.A a H2.

30. 4.

 

 

Vydání vysvědčení – maturitní ročníky

 

 

 

Firemní údaje Střední škola gastronomie a služeb, Liberec

Dvorská 447/29
460 05, Liberec V                dat.schránka: g42k83i

IČ: 00555053
Kontakt +420 482 424 360
sosgs@sos-gs.cz